Red Bull Illume – Image Quest 2013

Red-Bull-Illume-2007

Do 30 kwietnia 2013 roku można zgłaszać zdjęcia na konkurs fotograficzny „Red Bull Illume” którego tematem jest szeroko pojęta fotografia sportów ekstremalnych. Na zwycięzcę czeka aparat Leica S co nie jest jakimś specjalnym grantem zauważając znaczenie konkursu.

Prace można zgłaszać w 10 kategoriach które zostana ocenione przez jury złożone z 50 specjalistów, wśród których znajdą się fotoedytorzy magazynów sportowych oraz reprezentanci magazynów lifestylowych i związanych z kulturą miejską. W jury jest Paweł Staszak, redaktor prowadzący czasopisma FOTO.

Zainteresowani powinni wgrywać prace przez stronę http://www.redbullillume.com po uprzedniej rejestracji. Należy wówczas podać kategorię np. Playground (Miejsce), Culture (Kultura), Energy (Energia), Spirit (Klimat), Closeup (Zbliżenie), Wings (Skrzydła), Sequence (Sekwencja), New Creativity (Nowa Kreatywność), Experimental and Illumination (Eksperyment i Iluminacja). Liczba prac w każej kategorii nie może przekroczyć 5 szt.

Warto…. Powyżej praca Wojtka Antonówa wyróżniona w pierwszej edycji konkursu. Smutna, jezeli ktoś tam był w nocy w czasie tzw. imprez. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.