Gdy mówimy Kodak…

Kodak-Logo

Gdy mówimy Kodak myślimy o bankrucie… A tymczasem dział poligraficzny firmy ma się świetnie. Niestety, fotografia to prawdziwy balast który ten dawny „żółty gigant” chce się jak najszybciej pozbyć. No, przynajmniej posprzedawać prawa licencyjne.

To już ponad rok, kiedy Eastman Kodak Company ogłosił, że wycofuje się z rynku dedykowanych urządzeń fotograficznych tj. aparatów cyfrowych, kieszonkowych kamer wideo i elektronicznych ramek fotograficznych.

Kodak Polska już od wielu lat nie wystawiał się na targach fotograficznych. Nieobecny był w Łodzi, nie można było poznać oferty firmy na innych podobnych imprezach. Nie robił szkoleń, spotkań integracyjnych. Ale na targach targach Poligrafia 2013 będzie inaczej. Dla odwiedzających przygotowano serię prezentacji o najnowszych rozwiązaniach firmy. Oczywiście sektora poligraficznego. Firma będzie promować nowości ze swojej oferty, m.in. kolorową maszynę Kodak NexPress SX2700 Digital ProductionColor Press, pokaże możliwości druku z zastosowaniem piątej stacji drukującej NexPressFifthImaging Unit. Będzie też można zobaczyć np. bezprocesowe płyty Kodak Sonora XP, cyfrowy system do naświetlania form fleksograficznych Kodak Flexcel NX, oprogramowanie Kodak Spotless Flexographic, Kodak Prinergy 6.0 itd…

A co z fotografią ? Czy Kodak to kolor?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.