Urban 2013 Street Photo Contest

Urban-2013-Street-Photo
Urban 2013 Street Photo Contest to okazja by zaistnieć w świecie fotografii ulicznej. Zachęcać mogą również nagrody przewidziane dla zwycięzców – m.in. pierwsze miejsce to 700 euro. Konkurs nie jest może tak sławny jak ten organizowany w czasie London Street Photography Festival, ale się rozwija. Fotografie można nadsyłać do końca miesiąca, w jury konkursu są m.in. Zbigniew Podsiadlo oraz Inez Baturo.

Organizator, tj. Stowarzyszenie dotART, czeka na zdjęcia prezentujące zarówno te codzienne, jak i nietypowe sytuacje mające miejsce na ulicach i w miejscach publicznych. Tematem przewodnim konkursu jest „Życie codzienne w mieście”, fotografie zostaną ocenione w 3 kategoriach: „Tradycyjna fotografia uliczna”, „Geometrics” (środowisko miejskie jako linie kontury, formy, itd.), „Fashion urban” (fotografia mody w tkance miejskiej). W każdej kategorii przewidziano nagrody pieniężne. Plus medal lub inne zaświadczenie o nagrodzie.

Każdy może zgłosić do 9 prac (3 na każdy temat), z tym że nie można nadsyłać zdjęć uhonorowanych w innych konkursach. I jeszcze jedno – w imprezie uczestniczyć mogą osoby które ukończyły 18 lat. Zdjęcia można wgrywać poprzez stronę (http://urban.dotart.it/upload.html) po uprzedniej rejestracji.
Z danych technicznych – przyjmowane będą pliki w postaci jpg o wielkośći maksymalnie 7 MB, (2000 pikseli).

Dla zainteresowanych: http://urban.dotart.it

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.