Fotolotni 2013

Fotolotni

Od 1 lipca na fanpage’u Olympusa trwa wakacyjny konkurs fotograficzny, w którym 3 osoby będą mogły wygrać fotowyprawę do Nepalu pod okiem fotografa i podróżnika Marcina Dobasa. Konkurs, który odbywa się pod patronatem czasopisma DFV i portalu Fotopolis, trwa do 9 września.

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie osoby „lotne” w fotografii podróżniczej, choć niekoniecznie zajmujących się nią profesjonalnie. Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić fanpage http://www.facebook.com/OlympusFOTOLOTNI na Facebooku, a następnie zgłosić swoje zdjęcie z wakacji, zgodne z aktualnym motywem przewodnim. Konkurs trwa 10 tygodni i podzielony jest na pięć dwutygodniowych „turnusów” tematycznych. Każdy z nich ma inny motyw przewodni:

1. Miejsca magiczne 1-15 lipca
2. Niezwykłe spotkania 15-29 lipca
3. W rytmie natury 29 lipca – 12 sierpnia
4. Letnie szaleństwo 12-26 sierpnia
5. Open (zdjęcia na dowolny temat) 26 sierpnia – 9 września

W danym turnusie tematycznym można zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie. Co tydzień jury pod przewodnictwem Marcina Dobasa przyzna nagrody za najlepsze zdjęcia zgłoszone w danym tygodniu. Są to vouchery na Jesienny Plener w Bieszczadach oraz koszulki i bidony FOTOLOTNYCH. W finałowym tygodniu spośród autorów zdjęć tygodnia jury wybierze trzech laureatów nagrody głównej – fotowyprawy do Nepalu.

Nagrody tygodniowe:
Zdjęcie tygodnia: 1x udział w Jesiennym Plenerze w Bieszczadach
Wyróżnienia: 1x foto poradnik wydawnictwa Galaktyka oraz 2x akcesoria Olympus (koszulka + bidon)

Nagrody Fanów (głosowanie):
Zdjęcie tygodnia: 1x udział w Jesiennym Plenerze w Bieszczadach
Wyróżnienia: 1x foto poradnik wydawnictwa Galaktyka oraz 2x akcesoria Olympus (koszulka + bidon)

Tydzień konkursowy (zgłaszanie zdjęć i głosowanie Fanów) trwa od poniedziałku od 12:00 do kolejnego poniedziałku do 11:59. Wyniki danego tygodnia publikowane są w każdy poniedziałek po 15:00.

Nagrody główne:
Wszystkie wybrane przez jury i Fanów zdjęcia tygodnia (20 prac) przechodzą do wielkiego finału. Dodatkowo jury ma prawo przyznać dwie »dzikie karty„ dowolnym zdjęciom zgłoszonym w trakcie trwania konkursu. Spośród 22 finałowych prac jury wybierze 3 najlepsze zdjęcia, których autorzy wezmą udział w niezwykłej fotowyprawie do NEPALU poprowadzonej przez Marcina Dobasa.

Laureaci nagród głównych zostaną ogłoszeni 16 września.

Zasady i regulamin konkursu dostępne na: http://www.facebook.pl/OlympusFOTOLOTNI.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.