Moment jest jeden

Konkurs-Leica-Gallery-Warsz
Do 11 sierpnia można zgłaszać zdjęcia w trzeciej edycji konkursu fotografii ulicznej którego organizatorem jest Leica Gallery Warszawa. Hasło konkursu, w którym nagrodą jest m.in. aparat fotograficzny i wystawa w Leica Gallery, brzmi „Moment jest jeden”.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: „Street Fashion” – zdjęcia dokumentujące modę uliczną oraz „Street Photo” – fotografia uliczna. Każdy uczestnik może nadesłać do 5 prac. Technika wykonania jest dowolna, wszystkie zdjęcia powinny powstać po 1 lipca 2012 roku. Prace oceni jury w składzie: Lidia Popiel, Jacek Poremba, Damian Chrobak, Bartek Wieczorek, Joanna Kinowska, Rafał Łochowski (właściciel firmy zarządzającej sklepem Leica Gallery Warszawa) oraz Mikołaj Komar z Kmag Magazine.

Aby wziąć udział w konkursie należy na stronie facebookowej Leica Camera Poland dodać fotografie, podzielić się nimi ze znajomymi, polubić i skomentować. Jury oceniać będzie nie tylko wartość fotograficzną, ale również w kategorii „Street Fashion” stylizację.

Nagrodą główną w konkursie jest aparat Leica D-lux 6 Edition G-Star RAW. Można też zdobyć cztery wyróżnienia czyli bony o wartości 1000 zł na zakupy kolekcji G Star Raw. Laureaci kategorii Street Photo mogą wygrać możliwość zorganizowania swojej wystawy w Leica Galery Warszawa. Wyniki zostaną ogłoszone nie później niż 19 sierpnia 2013 roku, wernisaż wystawy pokonkursowej przewidziany jest za miesiąc.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.