FOTO-TUR 2013

FOTO-TUR-2013

Departamentu Wychowania i Promocji Obronności MON oraz Zarząd Główny PTTK zapraszaja do udziału w XVIII Przeglądzie Fotografii Turystycznej i Krajoznawczej FOTO-TUR 2013. Zdjęcia można nadsyłać do 15 października, laureaci otrzymają nagrody i wyróżnienia. Jury przyzna też nagrodę specjalną za pracę tematycznie nawiązującą do ustanowionego przez ZG PTTK „Roku przewodników turystycznych”.

Przegląd Fotografii Turystycznej i Krajoznawczej „Foto–Tur 2013” jest ogólnopolską imprezą w której uczestnicy mogą zgłaszać wyłącznie fotografie własnego autorstwa. Będą przyjmowane wyłącznie powiększenia, fotogramy nadsyłane na Przegląd powinny posiadać format nie mniejszy niż 20 x 30 cm i nie większy niż 40 x 50 cm. Każdy uczestnik może zgłosić łącznie do 5 prac, ilość zdjęć w zestawach nie może przekraczać 5 szt. Powiększenia należy opatrzyć – na odwrocie – tytułem i godłem. Nie wolno umieszczać na odbitce żadnych danych pozwalających zidentyfikować uczestnika. Zdjęcia nie mogą być oprawione i podklejone. Do prac należy obowiązkowo dołączyć pliki („wglądówki”) na płycie CD, a także układ prezentacji zdjęć (jeżeli autor widzi potrzebę specjalnego pokazu swoich prac).

O wynikach Przeglądu, terminie i sposobie przekazania nagród i wyróżnień uczestnicy zostaną poinformowani oddzielnym pismem (emailem) do 15 listopada 2013 roku.

Dodatkowe informacje: Biuro Organizacyjne tel. 71 7653739; 500034135 e-mail: owpttksow@wp.pl; http://www.owpttksow.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.