Portret artysty

Portret-artysty
Do 28 lutego 2014 roku  można zgłaszać zdjęcia na I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Portret artysty”. Łączna pula nagród pieniężnych do zdobycia wynosi osiem tysięcy złotych.

Organizatorem konkursu jest  Sosnowieckie Centrum Sztuki – Zamek Sielecki. Ma on charakter otwarty,  prace mogą zostać wykonane w dowolnej technice fotograficznej. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie. Należy też uzyskać od fotografowanych osób zezwolenie na rozpowszechnianie ich wizerunku. Zdjęcia mogą tworzyc zestaw.

Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym, bezpłatnym, będą przyjmowane zdjęcia w wersji elektronicznej. Prace należy zapisać na płycie CD/DVD i przesłać na adres Sosnowieckiego Centrum Sztuki – Zamek Sielecki. Fotografie muszą spełniać określone warunki techniczne: format JPG lub TIF, rozdzielczość 300 dpi, długość krótszego boku nie może być mniejsza niż 25 cm. Do zdjęć należy załączyć kartę zgłoszeniową.

Z nadesłanych prac jury wybierze zdjęcia które zostana zakwalifikowane do etapu drugiego. Za udział w tej części konkursu organizatorzy pobierają opłatę w wysokości 35 zł. Należy ją wnieść do 11 kwietnia na konto Sosnowieckiego Centrum Sztuki. W tym terminie należy również przesłać do organizatora tzw. odbitki czyli nieoprawione powiększenia w formacie od 30×30 do 70×100 cm.

Ogłoszenie wyników II etapu konkursu nastąpi 30 kwietnia 2014r. Zdobywca Grand Prix otrzyma pięć tysięcy złotych. Uroczyste ogłoszenie ostatecznych wyników konkursu, wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej w Sosnowieckim Centrum Sztuki- Zamek Sielecki w Sosnowcu lub w innej przestrzeni ekspozycyjnej organizatorzy przewidują 13 czerwca 2014r.

Karty zgłoszeniowe są do pobrania (kliknij)

One response to “Portret artysty

  1. Hi there to every , since I am genuinely eager of reading this web site’s post to be updated daily.
    It includes good data.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.