Człowiek – portret chwili

Konkurs-urodziny-mistrza
Od dzisiaj można zgłaszac zdjęcia na Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny organizowany w ramach festiwalu „Urodziny Mistrza. Inspiracje”. Konkurs skierowany jest do osób, dla których fotografia jest formą estetycznego wyrazu, laureaci otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 500 zł – I miejsce, 300 zł – II miejsce i 200 zł – III miejsce.

Organizatorami konkursu są Urząd Miasta Skierniewice oraz Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach. Tegorocznym tematem konkursu jest „Człowiek – portret chwili”. Każdy autor może nadesłać nie więcej niż 3 powiększenia tzw. odbitki w minimalnym formacie 30 x 40 cm. Prace nie mogą być podklejone ani oprawione, do każdej należy dołączyć wersje cyfrową zapisaną na płycie CD (w formacie jpg, wielkość do 21×30 cm, rozdzieklczość 300 dpi). Fotomontaże, kolaże zdjęć oraz inne prace noszące ślad zabiegów związanych z dodawaniem, usuwaniem bądź przenoszeniem elementów fotografii są zabronione.

Zdjęcia należy dostarczyć do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury, ul. Reymonta 33, 96-100 Skierniewice do 7 stycznia 2014r. W treści zgłoszenia należy zamieścić imię i nazwisko autora, tytuł fotografii, datę urodzenia, adres i telefon kontaktowy. Dane teleadresowe zostaną wykorzystane wyłącznie do kontaktu z uczestnikami konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas wernisażu wystawy, które zaplanowane jest na 17 stycznia 2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Skierniewicach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.