Przyroda w obiektywie

Poznanskie-Dni-Fotografii
Do 15 lutego 2014 r. można nadsyłać zdjęcia na IV edycję konkursu fotograficznego „Przyroda w obiektywie”. Konkurs odbywa się w ramach IV Poznańskich Dni Fotografii i ma charakter otwarty.

Poznańskie Dni Fotografii (PDF) to cykliczna impreza organizowana przez Okręg Wielkopolski Związku Polskich Fotografów Przyrody. Po raz pierwszy w historii PDF potrwa trzy dni i odbędzie się od 4 do 6 kwietnia 2014 r. Zainauguruje ją maraton filmowy, którego motywem wiodącym będzie szeroko rozumiana fotografia. W programie imprezy znajdą się również m.in.: pokazy zdjęć elity polskich fotografów przyrody, wystawy fotograficzne, warsztaty dla dzieci, prezentacja wydawnictw oraz sprzętu i akcesoriów fotograficznych jak również konkurs fotograficzny.

Każdy jej uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia wyłącznie w formacie JPG i minimalnej rozdzielczości – 3000 pikseli. Organizatorzy przyjmują zdjęcia których tematem jest dzika przyroda. Zdyskwalifikowane zostaną wszystkie fotografie, na których jakiś element został dodany lub usunięty, jak również te, które są efektem przetwarzania i łączenia zdjęć w grafikę komputerową. Nie należy nadsyłać prac ze zwierzętami domowymi i wykonanych w zoo. Każdy uczestnik może ich wysłać maksymalnie trzy – można dokonać drogą elektroniczną przez stronę internetową http://baszynscy.nazwa.pl/zpfp_konkurs/.
lub pocztą tradycyjną na płycie CD/DVD wraz z kartą zgłoszeniową na adres: Przemysław Baszyński, ul. Zbożowa 4b, 62-080 Tarnowo Podgórne.

Jury konkursu w składzie Katarzyna Gubrynowicz – przewodnicząca, Maciej Fiszer i Krzysztof Onikijuk wybierze zwycięzców, a spośród wszystkich nadesłanych zdjęć najciekawsze złożą się na wystawę pokonkursową. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

One response to “Przyroda w obiektywie

  1. Pingback: PDF – Poznańskie Dni Fotografii 2014 « polfoto

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.