Energetyczne zdjęcie

Energetyczne-zdjecie
GSMA Sp. z o.o. oraz Energia-pl spółka komandytowa zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Energetyczne zdjęcie”. Organizatorów interesują zdjęcia związane m.in. z odnawialnymi źródłami energii i energią konwencjonalną. Prace będą przyjmowane do 31 stycznia 2014 roku.

Do konkursu dopuszczone są zarówno zdjęcia symbolicznie ujmujące temat – zdjęcie, które „energetyzuje”, jak również zdjęcia przedstawiające rzeczywiste obiekty i instalacje oraz kompilacje kilku zdjęć.

Udział w Konkursie jest bezpłatny, można zgłaszać jedynie prace przygotowane samodzielnie. Każdy powinien wypełnić formularz konkursowy zamieszczony na stronie http://energia-pl.pl/formularz-zgloszeniowy-do-konkursu, oraz wysłać na adres konkurs@energia-pl.pl maksymalnie 10 prac. Fotografie muszą być w formacie JPG, a wielkość przesyłanego pliku nie może przekroczyć 10 MB. Uczestnik nagrodzonej pracy zobowiązuje się do przesłania na prośbę Organizatora zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej na wydruk dobrej jakości na potrzeby wystawy pokonkursowej (min. 2000×3000 pikseli).

Laureaci otrzymają następujące nagrody: I miejsce – dwuosobowa wycieczka do Paryża, II miejsce – bezpłatny kurs e-learningowy z języka angielskiego lub niemieckiego (do wyboru), III miejsce – Zestaw energooszczędnych żarówek LED wartości 500 złotych. Przyznane zostaną także nagrody-wyróżnienia: kolacja w restauracji dla dwóch osób, zestaw książek Wydawnictwa GSMA, oraz bezpłatny udział w kursie z zakresu fotowoltaiki. Wyniki Konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości do 20 lutego 2014 roku.

http://www.energia-pl.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.