Oblicza przyrody

Oblicza-przyrody
Do 1 stycznia 2014 roku można zgłaszać zdjęcia na konkurs fotograficzny „Oblicza przyrody”. Jego organizatorem  jest Wydział Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Studenckie Koło Fotografii Przyrodniczej. Wystawa pokonkursowa zostanie otwarta w ramach Lubelskiej Nocy Biologa.

Konkurs jest dostępny dla wszystkich fotografujących, a jego tematem jest szeroko pojęte piękno przyrody Lubelszczyzny i Polski oraz koegzystencja i współdziałanie człowieka i natury. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 stycznia, zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca otrzymają nagrody rzeczowe.

Każdy może nadesłać 3 zdjęcia cyfrowe. Należy je zapisać w formacie JPG, przy możliwie jak najmniejszym stopniu kompresji (najwyższej jakości), min. rozdzielczość dłuższego boku powinna wynosić 1200 pikseli. Wielkość pliku powininna być możliwie duża, ale nie może przekraczać 5 MB. Zabronione jest stosowanie fotomontaży polegających na łączeniu elementów pochodzących z różnych plików lub dokonywanie zmian oryginalnej kompozycji. Obróbka zdjęć może polegać jedynie na działaniach odpowiadających zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej, polegających na rozjaśnianiu, kontrastowaniu, redukcji koloru, wypalaniu.

Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadesłać na adres e-mail skfp@o2.pl (z dopiskiem „konkurs fotograficzny”).

Formularz zgłoszeniowy (kliknij)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.