DFV – coś się w końcu ruszyło

dfv_zima
Od dłuższego czasu DIGITAL FOTO VIDEO przeżywa problemy wydawnicze. Magazyn nie jest odosobniony, podobne kłopoty ma czasopismo Foto (kliknij). Ubiegły rok był dość ciężki dla wydawnictwa FPlus – ukazały się nieterminowo 3 numery łączone.

Nowy Rok miał przynieść poprawę. Wydawca obiecał brak opóźnień, lepszą dystrybucję i ciekawsze artykuły. Pierwsze oznaki poprawy już są – podpisano umowę z firma Kolporter co będzie skutkowało zwiększeniem punktów sprzedaży. Nareszcie, tak jak w latach poprzednich, czasopismo pojawi się w pewnym kiosku w Piasecznie.

DFV_zima1Czytelnicy otrzymali zapewnienie, że e-wydanie mają być wysyłane do odbiorców przed wersją papierową co się na razie sprawdza. Aby powrócić na właściwy tryb wydawniczy zapowiedziano, że niektóre numery będą dystrybuowane na prawach „wydania specjalnego”, co oznacza że będą sprzedawane dłużej. W lutym ma pojawić się kolejne wydanie, podobnie będzie z wydaniem marcowym. W ten sposób na półkach w kioskach będą zawsze dwa wydania DFV.

DFV_zima2Tradycyjnie, w tym roku redakcja planuje duży zlot Cztelnijków, będzie obecna też na targach fotograficznych w Łodzi. Coś się jednak pozytywnego dzieje…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.