Warsztaty DFV

Filmowanie-lustrzanka1

Szykują się kolejne warsztaty filmowania lustrzanką ale tym razem są płatne. Szkolenie, które poprowadzi Amadeusz Andrzejewski, realizator filmowy i administrator forum videodslr.pl, odbędzie się w sobotę 8 lutego i potrwa cały dzień. Nad całością będzie czuwał Norbert Gajlewicz z magazynu Digital Foto Video.

Warsztaty są jednym z wielu szkoleń organizowanych przez Digital Foto Video. Zajęcia z filmowania lustrzankami odbędą się w Warszawie w studiu salonu Sigma Pro Centrum. Są przeznaczone dla osób które pragną nauczyć się realizacji różnych form filmowych, zarówno w celach hobbystycznych jak i komercyjnych. Do dyspozycji uczestników będzie cała gama dostępnych w wypożyczalni obiektywów Sigma. Oświetlenia zapewni Medikon Polska (lampy Fomei), natomiast osprzęt przeznaczony do filmowania lustrzankami będzie pochodził z kaliskiej firmy Foton. Drobne akcesoria elektroniczne dostarczy sklep foto-tip.pl.

Filmowanie-lustrzanka3
Zajęcia będą składały się z części teoretycznej, artystycznej i zajęć praktycznych. W pierwszym module będzie miał miejsce wykład o najważniejszych cechach jakie powinien mieć filmujący aparat, uczestnicy poznają sposoby stabilizacji obrazu (statyw, slider, stedicam, kran), zasady doboru obiektywów i filtrów, zostanie też omówiony sprzęt dźwiękowy i oświetlajacy. Później będzie można przystąpić do do części „artystycznej”. Amadeusz Andrzejewski opowie o kadrowaniu, prowadzeniu kamery i osi akcji oraz rodzajach oświetlenia. Na koniec nastąpi część praktyczna. Uczestnicy pod okiem zawodowego operatora wspólnie nakręcą krótką etiudę, która zostanie zmontowana w programie Adobe Premiere Pro.

Filmowanie-lustrzanka2
Koszt warszatów wynosi 399 zł netto. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zgłosić swój udział poprzez stronę dfv.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.