National Geographic Traveler Photo Contest 2014

National-Geographic-Travele
Można już zgłaszać zdjęcia na National Geographic Traveler Photo Contest. To już 26. edycja tego znanego konkursu fotograficznego dla podróżników. Nagrodą główną jest 8-dniowa wyprawa poprzez słynny Alaska Inside Passage i publikacja prac w „National Geographic Traveler”. Są też inne trofea min. intensywny 5-dniowe warsztaty fotograficzne w Santa Fe, czy 6-dniowy rejs szkunerem połączony z fotografowaniem. Termin przyjmowania prac mija 30 czerwca 2014 roku.

Araujo-W_1
Fotografie będą oceniane w kilku kategoriach: Travel Portraits, Outdoor Scenes, Sense of Place, Spontaneous Moments. Można zgłaszać tylko zdjęcia cyfrowe poprzez stronę http://travel.nationalgeographic.com/travel/traveler-magazine/photo-contest/2014/submit/ po uprzedniej rejestracji. Należy przy tym podać imię i nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail. Zdjęcia nie muszą być wykonane za pomocą aparatu cyfrowego, skany negatywów, diapozytywów są dopuszczalne. Fotografie powinny spełniać nast. warunki techniczne: format JPG, kolory w standardzie RGB, minimalna długość boku to 1600 pikseli. Prace na których widnieją znaki wodne, napisy i daty będą odrzucane. Wpisowe wynosi 15 USD, konkurs ma charakter otwarty, ale udział mogą wziąć osoby pełnoletnie które nie mieszkają na Kubie, Iranie, Korei Północnej, Sudanie i Syrii.

Seigal-Max_1
Powyżej dwie nagrodzone prace z edycji 2014: cz-b zdjęcie Wagnera Araujo które zdobyło pierwsze miejsce i barwne Maxa Seigala za które przyznano drugą nagrodę. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.