Najszybciej do doskonałości

Warsztaty-Samsung
Trwa już sezon sezon sprzedażowy i firmy zastanawiają się jak podbić wyniki. Niektórzy handlowcy oferują zwrot części poniesionych wydatków, czy zakup dodatkowego osprzętu za symboliczną złotówkę. Samsung Electronics Polska wymyślił akcję promocyjną aparatów z serii NX „Najszybciej do doskonałości”. Jest ona organizowana we współpracy z magazynem National Geographic Polska i potrwa do 31 grudnia 2014 roku.

Nabywcy bezlusterkowców marki Samsung z serii NX (modele GALAXY NX, NX30, NX300, NX20, NX2000, NX1000 i NX1100) będą mogli uczestniczyć w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Wojciecha Franusa, dyrektora artystycznego miesięcznika (także członka jury Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska). Wystarczy wysłać zgłoszenie uczestnictwa wraz ze skanem dowodu zakupu na adres nationalgeographic@guj.pl. Wszyscy uczestnicy warsztatów zobowiązani są pracować podczas szkolenia na swoich własnych aparatach Samsung serii NX.

To już druga edycja imprezy, w związku z dużym zainteresowaniem zeszłoroczną edycją, w tym roku będą odbywać się nie tylko w Warszawie, ale także m.in. w Gdańsku i Krakowie. Organizator wyliczył, że koszt uczestnictwa w tej imprezie dla jednej osoby wynosi 200 zł, warsztaty obejmują łącznie 8 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych. Uczestnikom zostaną zaproponowane 2 terminy do wyboru, ale organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości udziału uczestnika w warsztatach w zaproponowanych terminach.

Warto zwrócić uwagę, że nazwa promocji Samsunga jest zbieżna z tytułem kategorii w konkursie fotograficznym NGP.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.