Wygraj warsztaty z Magnum Photos

konkurs_magnum
Już wkrótce rusza łódzki Fotofestiwal, w trakcie imprezy odbędzie się konkurs fotograficzny, w którym można wygrać udział w ufundowanych przez Agencję Magnum Photos płatnych warsztatach Magnum Masterclass „Finding you Vision”, prowadzonych przez światowej klasy fotografów, AlexaWebba i Rebeccę Norris Webb.

W czasie festiwalu będzie miało miejsce dwudniowe seminarium „Magnum Professional Practice”, z kolei szkolenie „Finding you Vision” potrwa cztery dni i kosztuje 3000 złotych. Podczas warsztatów Webb nie tylko podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem związanym z codzienną praktyką fotograficzną, ale wskaże jak umiejętnie wykorzystać tę wiedzę w praktyce. Szkolenie będzie składało się z dwóch części: indywidualnej pracy w terenie i wspólnej edycji prac. Spośród uczestników zostanie wybrana jedna osoba, której będzie zaproponowana współpraca z British Journal of Photography.

Konkurs, który odbywa się pod patronatem czasopisma Digital Camera Polska, adresowany jest do wszystkich fotografujących. Każdy autor może nadesłać jeden cykl składający się nie więcej niż 6 zdjęć. Powinien on stanowić spójną całość, pliki w formacie JPG nie mogą przekraczać 200kB. Zgłaszanie fotografii odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną na adres m.chojnacki@fotofestiwal.com. Wiadomość mailowa powinna w tytule zawierać „Konkurs Magnum Photos” oraz imię i nazwisko.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 12 maja, wyboru najlepszych prac dokona Agencja Magnum Photos. Ogłoszenie wyników nastąpi do 21 maja na stronie http://www.magnumphotos.com, http://www.fotofestiwal.com oraz http://www.digitalcamerapolska.pl.

Formularz zgłoszeniowy: http://www.fotofestiwal.com/2014/wp-content/uploads/2014/04/formularz_zgloszeniowy_konkurs_magnum_photos.doc

One response to “Wygraj warsztaty z Magnum Photos

  1. Fotografia podróżnicza

    To ciekawy konkurs a i nagroda atrakcyjna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.