Moje Pomorze

Moje_Pomorze
Trwa kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu „Moje Pomorze”. Jest on organizowany przez Trójmiejską Szkołę Fotografii już po raz siódmy, zdobywca Grand Prix otrzyma statyw fotograficzny Vanguard Auctus 283 CT wraz z głowicą Vanguard SBH-300. Termin nadsyłania zdjęć mija 30 maja 2014 roku.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących, nadesłane zdjęcie musi być wykonane terenie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego lub warmińsko-mazurskiego. Każdy autor może zgłosić do 8 powiększeń w minimalnym formacie 18×24 cm. Zobowiązuje się też, że w przypadku zakwalifikowania prac na wystawę dostarczy powiększenie w formacie 30×40 cm lub 40×50 cm i ich wersję cyfrową. W przypadku zdjęć w kwadracie obowiązuje wymiar 30x30cm lub 40×40 cm.  Nadesłane na konkurs zestawy zdjęć muszą mieć podaną na odwrocie prac ich kolejność w zestawie.

Fotografie można zgłaszać w czterech kategoriach: ziemia, ludzie, wydarzenia oraz eksperyment. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają roczne stypendium w Trójmiejskiej Szkole Fotografii, a kolejnych również stypendium, ale semestralne. Oceny prac dokona jury w składzie: Jowita Mormul, Witold Jurkiewicz i Andrzej Świetlik. Wyłonienie zwycięzców oraz nieoficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w połowie czerwca, otwarcie wystawy pokonkursowej i rozdanie nagród przewidziane jest na jesień 2014.

Prace należy wysyłać na adres szkoły: Al. Niepodległości 792/6, 81-805 Sopot z dopiskiem „Moje Pomorze”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.