Najpiękniejsza góra świata

Najpiekniejsza-gora-swiata6
Trwa ogólnopolski konkurs fotograficzny „Najpiękniejsza góra świata”. Jest on otwarty dla wszystkich fotografujących zarejestrowanych na portalu http://www.klubpodroznikow.com. Termin nadsyłania zdjęć mija do 31 maja, na laureatów czeka pula nagród rzeczowych o wartości 5000 zł.

Celem konkursu jest m.in. utrwalenie piękna krajobrazu górskiego z widocznymi szczytami. Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim wziąć udział wszyscy fotografujący. Każde zdjęcie należy przesłać w dwóch wielkościach: wglądówka – plik jpg nie większy niż 300 KB, dłuższy bok nie powinien przekraczać 1020 pikseli, materiał do druku – plik jpg w wielkości 2,5 do 5 MB, wielkość minimalna dłuższy bok w poziomie powinien mieć co najmniej 4000 pikseli. Preferowane będą prace w orientacji poziomej, nie mogą one jednak zawierać dodatkowych elementów takich jak np. datownik. Zmiany w obrazie są niedopuszczalne – dozwolona jest jedynie zmiana kontrastu, jasności, kadrowanie. Przesyłane pliki w formacie JPG należy oznaczyć numerem kolejnym odpowiadającym numerowi wraz z opisem zdjęcia w treści maila. Prace należy adres: konkursfoto.klubpodroznikow@gmail.com, w tytule maila wpisując „Najpiękniejsza Góra Świata 6”. Należy podać: tytuł, nazwę szczytu i/lub miejsce wykonania zdjęcia, imię i nazwisko autora, nick podanyprzy rejestracji na http://www.klubpodroznikow.com, tytuł oraz oświadczenie o autorstwie lub prawie do dysponowania nadesłanym zdjęciem.

Jury w skład którego wchodzi Lidia Popiel, Wojciech Franus, Jerzy Stokowski i Paweł Zając, do 15 czerwca dokona wyboru prac. Wręczenie nagród będzie miało miejsce 6 lipca. Równiocześnie zostanie otwarta wystawa.

http://www.klubpodroznikow.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.