FotoGeA – kolejny numer już do ściągnięcia

FotoGeA_1
Pojawiło się majowe wydanie magazynu FotoGeA. W „środku” znajdziemy pełno zdjęć wykonanych na Sri Lance, Krymie, oraz moc porad fotograficznych.

Miesięcznik pojawił się wiosną 2010 roku, Jest on bezpłatny i adresowany do szerokiego grona fotoamatorów i miłośników podróżowania. Ukazuje się w formacie PDF, aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać czasopismo należy zarejestrować się na stronie redakcyjnej.

FotoGeA_2
Cykl artykułów otwiera opowieść o Sri Lance przygotowaną przez Grażynę Czuduk. Poznamy tę odległą wyspę, warto zwrócić uwagę że to nie tylko słoneczna pogoda i rozległe plaże Oceanu Indyjskiego, ale także niesamowita mieszanka religii i kultur. Z kolei Radek Studnicki roztoczy przed nami uroki Krymu. Jego zdjęcia powstały rok temu, kraina ta była wtedy beztroskim, wzbudzającym sympatię i uśmiech miejscem na ziemii. Zalety Bieszczad opisała i zatrzymała w kadrze Magdalena Oksańska. Odpowie ona na pytanie dlaczego jest to jedyny obszar w Europie, na którym nastąpiło wtórne zdziczenie środowiska naturalnego. Majowy numer zawiera także przegląd nowości sprzętowych z dziedziny fotografii.

FotoGeA_4
Do stałych elementów miesięcznika należy dział FotoPorady. W tym wydaniu znajdziemy artykuł o używaniu filtra polaryzacyjnego przygotowane przez Ewę Prus (z magazynu DFV). Będziemy mogli zapoznać się też z felietonem Wojciecha Walczuka o fotografii i fotografowaniu, godnym polecenia jest rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne”, w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji.

FotoGeA_3
Więcej na FotoGeA.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.