Letnie promocje

Canon-cashback-2014
Trwa kolejna akcja sprzedażowa sprzętu foto. Od paru dni firma Canon Polska zachęca do udziału w akcji typu cashback. Osoby które kupią jej pewne produkty, będą mogli liczyć na zwrot nawet do 1025 złotych (niestety od tej sumy należy odprowadzić podatek). Podobną akcje zapowiada Nikon Polska.

Philips-cashback
Każda akcja promocyjna ma za zadanie pobudzenie sprzedaży i jest przeprowadzana w wybranych firmach i sklepach (rozczarują się więc osoby które kupiły sprzęt np. w B & H Photo czy Adoramie). Obecnie trwa też casback Philipsa, niedawno zakończyła (ale startuje ponownie i potrwa do 6 czerwca)  promocja Fujifilm w ramach której można było nabyć obiektyw za symboliczna złotówkę. Ta akcja była prosta; każda osoba, która nabyła aparat X-M1 otrzymała prawo do zakupu zooma Fujinon XF 18-55mm f/2,8-4,0 OIS. Warto wspomnieć, że aparat kosztuje około 2699-3049 zł, a cena „szkła” wynosi 2595- 2749 zł. Rabat był więc spory.

Fujifilm-cashback
Trwającą akcją Canona jest objęty wybrany sprzęt. Przedsięwzięcie jest podobne do tego z listopada, z tą różnicą, że więcej było lustrzanek. Niestety w obecnej promocji zabrakło np. interesującego EOSa 70D, czy 5D Mark III. Są tylko dwa modele tj. EOS 700D oraz EOS 100D. Rzecz zastanawiająca – oba aparaty miały premierę 21 marca 2013 roku. Być może Canon chce „wypchnąć” starsze konstrukcje bo szykuje miejsce na nowe. Przecież od pewnego czasu docierają informacje, że w najbliższym czasie pokaże się Canon EOS 150D (następca 100D) oraz EOS 750D (następca 700D).

Promocją Canona oprócz aparatów, objętych jest pietnaście obiektywów, pięć kompaktów, trzy lampy błyskowe, trzy drukarki i pięć kamer wideo. Zabrakło bezlusterkowców. Akcja potrwa do 31 lipca, cała procedurę zwrotu należności można przeczytać na stronie canon.pl/cashback. Podobna promocja trwa też na Slowacji (zwrot do 250 euro).

Nikon-cashback-jestem
Z kolei Nikon Polska oznaczył swoją promocję tytułem „Jestem z powrotem”. Osoby, które kupią jej dowolny kompakt, lustrzankę lub bezlusterkowca otrzymają zwrot nawet do 400 zł. Z lustrzanek dostępne są trzy modele: D3300, D5300 i D7100, są obecne wszystkie bezlusterkowce, kompakty są reprezentowane przez Coolpiksy (P7800, A, S810c, P340, P 600, P 530, S 9700, AW 120, L830, L330, oraz S 9600). Zabrakło m.in. Nikona Df, czy D610. Na liście nie ma też modelu D4s, ale to zrozumiałe, bo to inna klasa sprzętu. Akcja potrwa do końca wakacji.

Reklamy

One response to “Letnie promocje

  1. Nie za wiele lustrzanek Canona – tylko dwie!!!! I to ma byc promocja ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.