Podróże – Zmysły – Emocje – Ludzie

Olympus XZ-2._1
Olympus Polska i serwis społecznościowy dla miłośników podróży Globtroter.pl zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Podróże – Zmysły – Emocje – Ludzie”. Laureaci otrzymają m.in. trzy aparaty fotograficzne Olympus XZ-2,  termin zgłoszenia zdjęć mija 30 czerwca.

Firma Globnetwork Dawid Sadulski jest wydawcą serwisu Globtroter.pl. Od pewnego czasu, wspólnie z różnymi firmami organizuje ciekawe przedsięwzięcia fotograficzne m.in. 11 maja minął termin przyjmowania zdjęć na konkurs „Ludzie w obiektywie podróżnika”. Wtedy partnerem była VARTA, teraz czas przyszedł na Olympusa. Wszystkie te działania mają na celu promocję zarówno samej fotografii, jak i podróżowania w najróżniejsze zakątki Polski, Europy czy świata. Adresowane są do każdego podróżnika, który nie rozstaje się z aparatem fotograficznym podczas wypraw. Organizator konkursu ma nadzieję na pokazanie jakie emocje towarzyszą każdej kolejnej wyprawie.

Olympus XZ-2_2
Obecny konkurs przebiega za pośrednictwem strony internetowej http://www.globtroter.pl. Należy się zarejestrować i zalogować. Wtedy zdjęcia można już zgłaszać dodając je do swojej galerii (w panelu należy wtedy wybrać opcję „dodaj do konkursu”). Każdy może wgrać trzy prace, muszą one posiadać tytuł, określone miejsce i datę wykonania. Fotomontaże, multiekspozycja oraz manipulacja cyfrowa są niedopuszczalne. Uczestnikiem konkursu może być każdy fotografujący, z tym że osoby nieletnie które ukończyły 13 lat mogą wziąć w nim udział za pisemną zgodą rodziców lub opiekuna.

Zdjęcia oceni fotoreporter Dominik Skurzak  który publikuje swoje prace od 1997 roku. Jest autorem m.in. albumu fotograficznego z  fotografiami XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Współpracuje m.in. z Faktem, Die Welt, Gazetą Wyborczą. Jego zdjęcia można zobaczyć na stronie http://dominikskurzak.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.