Małopolska w zjednoczonej Europie

Malopolska-w-zjednoczonej-E
Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Małopolska w zjednoczonej Europie”. Na laureatów czeka sprzęt fotograficzny o wartości 3500 złotych, termin przyjmowania prac mija 1 września 2014 roku.

Do konkursu można zgłaszać opisane reportaże fotograficzne składające się od 8 do 14 zdjęć. Powinny ukazujące zmiany, jakie zaszły w Małopolsce na przestrzeni ostatnich 10 lat w związku z przystąpieniem naszego kraju do Unii Europejskiej.

Fotografie muszą spełniać okreslone warunki techniczne: format: *.jpg, rozdzielczość: 300 dpi, przestrzeń kolorów: RGB, krótszy bok: minimum 2000 pikseli, Wielkość jednego zdjęcia nie może przekraczać 7 MB. Prace można dostarczać osobiście do siedziby Ośrodka (ul. Mikołajska 4, 31-027 Kraków), lub wysłać pocztą. W przesyłce powinna znajdować się opisana imieniem i nazwiskiem płyta CD/DVD z zapisanymi zdjęciami, oraz formularz zgłoszeniowy. Można też zgłosić zdjęcia mailem na adres rodm@rodm-krakow.pl, z wpisanym w tytule wiadomości słowem „konkurs”. Oprócz prac należy załaczyć zeskanowany kartę uczestnictwa.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 września. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 12 421-30-15.

Formularz zgłoszeniowy (kliknij)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.