Kieleckie Inaczej 2014

kieleckie-inaczej_2
Można już nadsyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny „Kieleckie Inaczej 2014”. Jest on otwarty dla wszystkich fotografujących bez ograniczeń wiekowych. Termin nadsyłania prac upływa 8 września 2014 r.

To dziesiąta, jubileuszowa edycja konkursu, którego organizatorem jest Fundacja Kultury Wici. W zeszłym roku wpłynęło 97 prac 23 autorów (pierwsze  miejsce zdobył Krzysztof Zając za poniższe zdjęcie „Ufo”) i należy przyznać, że od wielu lat zainteresowanie fotografów tą imprezą spada. Dla porównania: debiut w 2005 roku był udany – zgłoszono 348 zdjęć wykonanych przez 76  artystów. Jedną z przyczyn może być mały zasięg imprezy i tradycyjny sposób zgłoszenia prac. Może zatem warto przyjmować zdjęcia drogą elektroniczną.

Kieleckie-inaczej2013_2
Udział w konkursie jest bezpłatny. Nadesłane prace powinny być wykonane w ciągu ostatnich 3 lat. Muszą one mieć formę odbitki czyli powiększenia o wymiarach minimum 20×30 cm i (maksymalnie 100×70 cm) oraz wersję elektroniczną na płycie CD. Każdy może przesłać maksymalnie trzy prace. Zestaw, składający się 3 zdjęć, będzie traktowany jako jedna praca.

Fotografie wraz z ich elektroniczną wersją na płycie CD należy przesyłać w płaskich, sztywnych opakowaniach lub dostarczyć osobiście na adres: Fundacja Kultury Wici, Baza Zbożowa, ul. Zbożowa 4, 25-416 Kielce. Na odwrocie zdjęcia powinno znajdować się godło autora oraz podstawowe informacje o pracy – tytuł oraz miejsce wykonania (jeżeli da się sprecyzować). Należy także zaznaczyć kierunek (górę) zdjęcia oraz numer, jeśli fotografia należy do zestawu. Do prac powinna być dołączona zaklejona koperta z tym samym godłem i wypełnioną kartą zgłoszenia

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w trakcie otwarcia wystawy w Galerii Lakiernia w Kielcach. Dodatkowe informacji udziela Bożena Pawłowska drogą mailową na adres: fundacja@wici.info

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.