Camera Adventure Workshops

Camera-Adventure-Workshops_
Rusza kolejna impreza firmy Alstor. Tym razem organizuje ona, wspólnie z Jackiem Boneckim, plener „Camera Adventure Workshops”. Tytuł brzmi zachęcająco, szkolenie ma wyróżniać się ”..zupełnie nową jakością wśród bogatej oferty warsztatów fotograficznych organizowanych w Polsce”…

Organizatorzy zapewniają, że „…warsztaty będą wyjątkowe i elitarne, ponieważ ich uczestnicy będą mieli jedyną okazję fotografowania regat z pokładów płynących w nim jachtów”… Celem wyjaśnienia: XIV Regaty Unity Line zaczynają się w czwartek 7 sierpnia i potrwaja do soboty. Uczestnicy szkolenia będą mieli tylko jeden dzień zdjęciowy. Ominie ich focenie w czwartek (wyścig krótki Dziwnów – kierunek Międzyzdroje – Dziwnów) oraz w piątek (wyścig długi Dziwnów – kierunek Rewal – Dziwnów).

Partneram warsztatów są firmy BEiKS, Datacolor i Epson. Wydaje się, że pozwoli to na bezpłaty, szeroki dostęp do różnego sprzętu fotograficznego m.in. Eizo, Canona i Sony. Ale Camera Adventure Workshops nie jest gratisowy – koszt udziału wynosi 490 zł. Cena obejmuje m.in. miejsce na jachcie, wyżywienie w pierwszym i w drugim dniu imprezy, oraz kawę i ciasteczka podczas części merytorycznej. W cenę nie zostały wliczone dojazdy i noclegi. Aby wziąć udział w warsztatach należy zarejestrować się korzystając ze strony http://www.cameraadventure.pl

Camera Adventure Workshops to debiut imprezy, prelegentem będzie Jacek Bonecki. Uczestnikom warsztatów przekaże swoje doświadczenia, szczególnie w rejestracji imprez sportowych. Podczas najbliższe edycji zostaną omówione wyłącznie zagadnienia fotograficzne, ale już przy następnym wydanium do programu będą włączone sprawy filmowania, zarówno kamerą, jak i lustrzanką. Jacek Bonecki deklaruje, że zaprosi wtedy do współpracy swoich kolegów, wybitnych w danej dziedzinie fotografów, operatorów filmowych, montażystów, specjalistów od druku i zagadnień kolorystycznych.

Organizatorzy przewidują że warsztat zgromadzi 50 osób, natomiast grupa na jachcie nie może przekroczyć 25 uczestników. W trakcie szkolenia zorganizowany zostanie konkurs, w którym nagrodą główną będzie publikacja zdjęć wykonanych podczas regat w miesięczniku Digital Camera Polska, który jest patronem medialnym imprezy.

Program przedstawia się następująco:

Piątek – 8.08.2014
20:00 – Rozpoczęcie, podstawowe założenia dla uczestników pleneru. Kolacja

Sobota – 9.08.2014
8:00 – Wyjazd, lokowanie uczestników na jachtach
10:00 – Start do wyścigu
19:00 – Zakończenie regat
20:00 – Kolacja w Porcie Jachtowym w Dziwnowie
21:00 – Pokaz zdjęć żeglarskich Jacka Boneckiego i ich omówienie.

Niedziela – 10.08.2014
9:30 – Warsztaty z postprodukcji.

Wszelkich informacji o imprezie udziela: Agnieszka Wolska, tel. 534 799 992, e-mail: agnieszka_wolska@wp.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.