Człowiek obok mnie

Czlowiek-obok-mnie Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w kolejnym Przeglądzie Współczesnej Fotografii – „Człowiek obok mnie”. Jest to konkurs adresowany do amatorów zajmujących się fotografią współczesną. Zdjęcia można zgłaszać do 18 września,  łączna pula nagród wynosi 11000 zł brutto.

W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy fotografujący będący obywatelami Unii Europejskiej, zakres terytorialny nadesłanych zdjęć nie jest ograniczony do terenu naszego kraju. Każdy autor może zgłosić maksymalnie do 5 sztuk fotogramów w formacie od 20×30 cm do 40×50 cm. Zdjęcia mogą być wykonane zarówno metodą tradycyjną jak i cyfrową. Zestaw składajace się z 5 prac wyczerpuje limit ilościowy. Na odwrocie fotogramu należy umieścić  imię i nazwisko autora i kontakt telefoniczny. Do prac trzeba dołączyć kartę uczestnictwa (może być sporządzona odręcznie) z informacjami o autorze tj. imię i nazwisko, adres, tytuł prac (nie obowiązkowo), nr telefonu adres e-mail. Należy tez przesłać płytę CD z zdjęciami w wresji cyfrowej w dobrej rozdzielczości 300 dpi. Fotografie można zgłaszać do Działu Organizacji i Promocji Imprez BOK ul. Legionowa 5 15-281 Białystok (z dopiskiem: Konkurs fotograficzny „Człowiek obok mnie”).   Nie będą uwzględniane zdjęcia przesłane drogą mailową.

Jury w składzie Grzegorz Dąbrowski (redaktor naczelny białostockiego oddziału GW), Marek Dolecki (fotografi fotoedytor) Grażyna Dworakowska (dyrektor BOK) i Anna Łuszyńska (animator BOK) dokona wyboru prac do 22 września. Zostanie przyznane GRAND PRIX w kwocie 5 tysięcy, oraz II nagroda i III nagroda (3000 zł i 2000 zł) oraz wyróżnienie specjalne 1000 zł

Dodatkowe informacje udzielane są pod adresem mailowym czlowiek@bok.bialystok.pl, lub telefoniczne pod nrumerem 85 746 13 22 i 85 746 13 17.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.