Instynkt

Konkurs fotograficzny-Instynkt
Konkurs fotograficzny „Instynkt” organizowany jest w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta w Tarnowie. Zgłoszenia są przyjmowane do 29 sierpnia, jury wyłoni laureatów, między których zostanie rozdysponowana pula sześć tysięcy złotych.

Konkurs ma charakter otwarty, w przypadku osób niepełnoletnich organizatorzy wymagają dołączenia do koperty z danymi uczestnika pisemnej zgody rodziców (opiekunów) na udział dziecka w tym przedsięwzięciu. Temat konkursu przypisany jest sztuce tańca, organizatorzy chcieliby znaleźć w nadesłanych pracach „zew wrodzonego instynktu ruchu, pomijający wyuczone schematy, wyzwalający ciało z ograniczeń, odkrywający nowe światy”.

Można zgłosić dowolną liczbę prac, nie należy ich podpisywać imieniem i nazwiskiem, inicjałami lub innymi znakami, pozwalającymi na identyfikację autora. Wszystkie te dane należy zawrzeć w Karcie Zgłoszenia. Zdjęcia mogą być wykonane w dowolnej technice, jednakże Organizatorzy oczekują na fotografie tylko w wersji elektronicznej. Pliki muszą spełniać określone wymagania techniczne: format JPG, dłuższy bok powinien mieć min. 850 pikseli (30 cm przy rozdzielczości 72 dpi), nazwa powinna składać się z godła uczestnika i tytuł pracy (np.: „godło-tytuł.jpg”). Fotografie na płycie CD/DVD i kartę zgłoszenia należy dostarczyć na adres: Centrum Sztuki Mościce, 33-101 Tarnów, ul. Traugutta 1, z dopiskiem na kopercie: „Konkurs instynkt”.

Ogłoszenie wyników nastąpi 15 września 2014r. Jury wybierze kilkanaście prac, które jako wystawa pokonkursowa będą eksponowane w holu Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, w październiku 2014, w czasie trwania „Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA w Tarnowie”, a dalej w innych instytucjach, i biurach.

Dodatkowych informacji o konkursie udziela Bogusław Hynek, tel. 14 633 46 07, e-mail: b.hynek@csm.tarnow.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.