Adobe Creative Week

Adobe Creative Week
Za miesiąc w Warszawie odbędzie się cykl warsztatów „Adobe Creative Week – Creo, ergo sum”. Adresatem szkoleń są m.in. fotografowie, graficy i projektanci, zapoznają się oni ze zmianami jakie zaszły w ostatnich latach w oprogramowaniu do przetwarzania obrazu fotograficznego i filmowego.

Warsztaty są płatne (udział w jednym module kosztuje 50 zł+ VAT) i mają charakter doradczo-prezentacyjny. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 8,30, zakończenie planowane jest na  12,30. Szkolenie będzie miało miejsce w Warszawie w autoryzowanym Ośrodku Szkoleniowym Adobe, ul. Jagiellońska 88. Ilość miejsc na pojedyncze szkolenie jest ograniczona do czterdziestu osób.

25 sierpnia 2014
„Fotografia cyfrowa a Adobe Photoshop”
Celem spotkania jest przedstawienie zmian jakie zaszły w ostatnich kilku latach w programie Adobe Photoshop. Omówimy jak wpłynęło to na pracę grafika i fotografika z punktu widzenia praktycznego i projektowego. Spotkanie poprowadzi Paweł Zakrzewski.

26 sierpnia 2014
„Konwencje i sztuczki filmowe”
Warsztaty poprowadzi Marcin Fischer – reżyser filmowy i montażysta.Twórca filmów krótkometrażowych, reklam społecznych, teledysków i projektów multimedialnych.

27 sierpnia 2014
„Jestem mobilny – o tajnikach publikacji i aplikacji”
Paweł Zakrzewski skupi się na przedstawieniu możliwości, jakie oferuje oprogramowanie, Adobe w zakresie tworzenia publikacji i aplikacji na tablety i telefony komórkowe. Zostanie omówione praktyczne zastosowanie Adobe InDesign do tworzenia publikacji elektronicznych,

28 sierpnia 2014
„Kolor w składzie komputerowym”
Szkolenie poprowadzi Adam Kulikowski, grafik, projektant, specjalista DTP. Celem spotkania jest prezentacja najnowszych osiągnięć w dziedzinie obrazowania i przetwarzania koloru. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z najwyższej klasy urządzeniami i oprogramowaniem wspomagającymi procesy twórcze i produkcję.

29 sierpnia 2014
„Adobe Illustrator – nowa odsłona narzędzi do rysowania i projektowania”
Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą wersją oprogramowania ADOBE odpowiedzialnego za kreatywne projektowanie wsparte tabletami Wacom Cintiq.Szkolenie poprowadzi Piotr Janowczyk, rysownik i ilustrator modowy.

One response to “Adobe Creative Week

  1. Ƭhe Maharashtгa Statе Tax on Professions, Trɑdes, Cаllimgs
    and Employmеnts Аct, 1975 mentions that:. Most of all, these business owners enshre that aside
    fromm coгe functions in theiir company, that the people and other downstreаm resourceѕ
    ɑre givеn the right treatment all the time. This is an agreemеnt with the IRS to settle your
    deƄt by paуing less than tɦe full amount.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.