20 Przystanek Woodstock

Medikon-Woodstock
Na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się 20 edycja Przystanku Woodstock. Artyści wystąpią na czterech scenach: Dużej, Małej, Pokojowej Wioski Kryszny i scenie ASP. Firma Medikon oświadczyła, że w czasie festiwalu będzie wspierać działania fotografów i fotoreporterów wypożyczając im plenerowy sprzęt oświetleniowy.

Medikon Polska jest dystrybutorem marki Fomei, Ilford. Od pewnego czasu prowadzi bardzo mądrą politykę promocyjną. Udostępnia sprzęt zdjęciowy do różnych akcji niekomercyjnych, prowadzi bezpłatne warsztaty Szkoły Druku i jest mecenasem galerii i partnerem wielu wystaw fotograficznych.

Fomeii-Panther-600-mini-X
Na tegorocznym „Przystanku” punkt wsparcia Fomei zostanie zbudowany w bliskiej okolicy biura prasowego. Zainteresowani fotografowie będą mogli wypożyczyć i przetestować przenośne lampy i generatory Fomei, takie jak Panther 600 mini X, Power Flash 400, Power Flash 200, Digitalis PRO S400DC, czy zasilacz akumulatorowy Panther Power Pack 2000.

Będzie też można liczyć na pomoc przy doborze i konfiguracji sprzętu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.