Komputronik & Canon: foto inspiracje

foto-inspiracje
Trwa otwarty konkurs fotograficzny „Komputronik & Canon foto inspiracje”. Można wygrać m.in. aparat Canon EOS 1200D i drukarkę Canon SELPHY CP910 i bony znżkowe na zakupy w sklepie Komputronik.

To typowy konkurs marketingowy związany z popularyzacją marki, jego organizatorem jest firma Komputronik. Przedsięwzięcie, które ma charakter otwarty i jest adresowane do osób powyżej 16 roku życia, dzieli się na trzy edycje: letnią („Lato w kadrze” – prace można zgłaszać do 31 sierpnia 2014 r.), jesienną („Jesień w kadrze” – do 16 listopada 2014 r.) i zimową („Zima w kadrze” – do 22 lutego 2015 r.). Każdy może nadesłać jedno zdjęcie korzystając z profilu Komputronik w serwisie Facebook.com. Fotografia może być wykonana w dowolnej technice cyfrowej lub analogowej, dopuszczalne są też niewielkie modyfikacje obrazu, takie jak kadrowanie, wyostrzenia, zmiana nasycenia barw oraz kontrastu, winieta, konwersja do czerni i bieli oraz sepia.

Zdjęcia zostaną ocenione przez internautów, czyli do finału przejdzie 20 prac które otrzymają najwięcej polubień. Spośród nich jury któremu przewodniczy Marek Jabłoński przyzna nagrodę główną, przewidziana jest także nagroda publiczności. Należy pamiętać, że zwycięzcy konkursu odprowadzają zaliczke na podatek we własnym zakresie.

Po każdej edycji będzie miała miejsce wystawa prac i warsztaty w salonach Komputronik Megastore w Poznaniu ew. w Warszawie.  Więcej na: http://www.facebook.com/permalink.php?id=1505230263038595&story_fbid=1539056072989347

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.