Beskidy w kadrze zatrzymane

Beskidy-w-kadrze-zatrzymane
Trwa XIII edycja konkursu fotograficznego „Beskidy w kadrze zatrzymane”. Tematem przewodnim jest hasło „Tam, gdzie powracam”, termin składania prac upływa 25 sierpnia 2014 roku.

Konkurs ma charakter otwarty, jego celem jest utrwalanie piękna krajobrazu beskidzkiego. Zdjęcia mogą być wykonane po stronie polskiej na terenie Beskidu Małego, Śląskiego lub Żywieckiego oraz po drugiej stronie granicy w Beskidzie Śląskim, Kisuckim lub Orawskim. Organizatorem przedsięwzięcia jest Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych działające przy Oddziale PTTK „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej oraz Urząd Miejski w Bielsku-Białej. Przez kolejnych dwanaście lat w konkursie wzięło udział blisko 400 uczestników, którzy w sumie zgłosili ponad 1200 prac. Wyróżniono łącznie ponad 80 osób, a na wystawach pokonkursowych zaprezentowano blisko 600 fotografii. Konkursu nie należy mylić z podobnym („Z dala od zgiełku…– Beskidy w obiektywie”). To zupełnie inna impreza.

Fotografie oceniane zostaną w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież do lat 16 oraz dorośli i młodzież powyżej 16 lat. Należy zgłaszać nieoprawione powiększenia (wydruki) w minimalnym formacie 15 x 21 cm. Jeden autor może przesłać maksymalnie 3 prace, każda na odwrocie powinna być opisana (imię i nazwisko autora, adres, numer telefonu i adres e-mail). Do zdjęć trzeba dołączyć opis (informacje o miejscu wykonania) i podpisaną płytę CD/DVD zawierającą formę cyfrową zgłoszonych prac (format JPG, rozdzielczość min. 300 dpi). Nazwa pliku powinna być tytułem zdjęcia.

Prace konkursowe należy składać w Biurze Oddziału PTTK „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 9, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe, najciekawsze zdjęcia prezentowane będą na stronie internetowej: http://www.przewodnicy.beskidy.pl w dziale „galeria”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.