W drodze do Roztoki

W-drodze-do-Roztoki
Na fotograficznej mapie Polski pojawiła się Galeria KADR która mieści się w schronisku PTTK im. Wincentego Pola w Dolinie Roztoki. Obecnie ma tam miejsce wystawa „Górski blask” (kliknij link), zorganizowano też konkurs fotograficzny „W drodze do Roztoki”. Odbywa się on patronatem artystycznym Okręgu Górskiego ZPAF, termin nadsyłania zdjęć mija 30 września 2014 roku.

Celem Konkursu jest przedstawienie i popularyzacja piękna naszego kraju. Głównym motywem zdjęcia winien być krajobraz. Mogą to też być prace ilustrujące drogę–z miejsca zamieszkania, ze stacji w Zakopanem czy z tatrzańskiego szczytu do schroniska w Dolinie Roztoki. Temat jest bardzo szeroki.

Konkurs ma charakter otwarty, każdy uczestnik może nadesłać do trzech zdjęć, lub zestaw złożony z trzech prac które powinny tworzyć tryptyk. Fotografie należy nadsyłać na adres mailowy konkurs@schroniskoroztoka.pl w postaci plików cyfrowych o wielkości obrazu nie mniejszej niż 1280×720 pikseli oraz wielkości pliku nie większej niż 2MB każdy wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia.

W skład jury wchodzi prezes i wiceprezes OG ZPAF tj. Zbigniew Podsiadło i Piotr Borowicz oraz Rafał Kossowski. Po 4 pażdziernika 2014 roku zostanie ogłoszona decyzja. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę którą jest weekend dla dwóch osób w schronisku w Dolinie Roztoki. Dugie i trzecie miejsce będzie premiowane nagrodą książkową.

Karta zgłoszenia do pobrania ze strony (kliknij link).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.