Spacerkiem przez fotografię.

Artur-Rychlicki
W sobotę odbędą się ogólnoświatowe fotospacery (Worldwide Photo Walk), a tymczasem Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach zaprasza na warsztaty fotograficzne z cyklu „Spacerkiem przez fotografię”. To cykl spotkań „artystyczno-kompozycyjnych”, najbliższe poprowadzi Artur Rychlicki.

Jest on założycielem autorskich warsztatów fotografii twórczej (www.warsztaty-fotograficzne.org). Podejmuje tematy z pogranicza fotografii i  filozofii, na zajęciach prowadzi wykłady z historii fotografii, sztuki oraz z zagadnień związanych z estetyką. W projektach artystycznych współpracował m.in. z Richardem Demarco oraz Andrea Cusumano. Specjalizuje się m.in.  w  technikach szlachetnych (guma chromianowa).

Planowane na sobotę zajęcia są skierowane do osób, które chciałyby poszerzyć swój język estetycznego i artystycznego wyrazu i będzie to próba nauki szerokiego rozumienia fotografii. Temat sobotniego spotkania brzmi „Sztuka fotografii – wewnętrzny obraz fotografa”, uczestnicy będą mieli więc okazję zgłębienia „tematu znaczenia wrażeń zmysłowych w fotografii, często z naciskiem na uczucia”. Warsztaty zaczynają się o godzinie 10, kosztują zaledwie 20 złotych.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu są proszone o przesłanie zgłoszenia na adres dkchwalowice@wp.pl. Szczegółowych informacji udziela Krzysztof Łapka pod numerem tel. 513064196.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.