Mój Beskid Niski. Trwa czwarta edycja konkursu.

Moj-Beskid-Niski2014
Ostatnio można zaobserwować prawdziwą eksplozję konkursów fotograficznych związanych z Beskidami. Należy wymienić „Z dala od zgiełku… Beskidy w obiektywie”, „Beskidy w kadrze zatrzymane” oraz „Mój Beskid Niski”. Niestety ten pierwszy w tym roku nie odbędzie się, prace na pietnastą edycję można natomiast nadsyłać do 31 października 2015 roku. Na pocieszenie zostaje IV Polsko-Słowacki konkurs fotograficzny „Mój Beskid Niski”.

Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dusana Jurkovica w Gorlicach.  Jury liczy na zdjęcia ukazujące niepowtarzalne i charakterystyczne dla Beskidu Niskiego elementy i zjawiska. Konkurs odbywa się w 2 kategoriach wiekowych: a) do lat 12, b) do lat 20 i w 2 kategoriach tematycznych: a) ludzie i kultura, b) przyroda i architektura. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe w każdej kategorii wiekowej i tematycznej. Termin nadsyłania prac mija 14 listopada 2014 r.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 powiększeń („odbitek”) w minimalnym formacie 20×30 cm. Należy je opatrzyć – na odwrocie – numerem kolejnym, tytułem i godłem. Nie wolno umieszczać na odbitce żadnych danych pozwalających zidentyfikować uczestnika. Płyta CD (DVD) z zapisem cyfrowym zdjęć powinna być opisana tylko godłem. Do zdjęć należy dołączyć zaklejoną kopertę opatrzoną godłem i zawierającą wewnątrz kartę zgłoszenia oraz płytę CD (DVD) z zapisem cyfrowym zdjęć. Fotografie należy składać bezpośrednio lub przesłać na adres: Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča, Rynek 1, 38-300 Gorlice (z dopiskiem IV Polsko-Słowacki Konkurs Fotograficzny „Mój Beskid Niski”).

Dodatkowych informacji o konkursie udziela: Krzysztof Szadkowski (tel. 18 35 35 028, 609 080 161).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.