Lawiny. Konkurs Fotografii Górskiej

Lawiny-konkurs
Trwa konkurs fotografii górskiej „Lawiny”. Jest on adresowany do wszystkich fotografujących miłośników gór, wspinaczy, taterników, alpinistów, himalaistów, grotołazów wędrowców, podróżników i turystów. Prace należy nadsyłać do 23 listopada 2014 roku.

Konkurs odbywa się w ramach Festiwalu Górskiego „Lawiny” w Rudzie Śląskiej. To trzydniowa impreza podczas której jest miejsce na opowieści z gór całego świata, pokazy filmów o tematyce górskiej, warsztaty wspinaczkowe, koncerty góralskich kapel i zespołów wykonujących poezję śpiewaną. Celem konkursu fotograficznego jest ukazanie i utrwalanie w fotografii nieprzemijającego piękna krajobrazu górskiego. Każdy uczestnik może nadesłać do 3 cz-b lub barwnych powiększeń w formacie od 20 x 30 do 42 x 60 cm. Każda praca powinna być oznaczona imieniem i nazwiskiem autora, tytułem, datą i miejscem wykonania. Do zdjęć należy załączyć zaklejoną kopertę, oznaczoną na zewnątrz imieniem i nazwiskiem lub godłem, która zawierać będzie w środku informacje identyfikującymi autora. Zgłaszane fotografie nie mogą być zmieniane elektronicznie, ani w żaden inny sposób. Dopuszcza się jedynie obróbkę, która nie prowadzi do zafałszowania rzeczywistości pokazywanej na zdjęciu. Nie można także dokonywać fotomontaży, zdjęcia nie mogą być oprawione.Będą brane pod uwagę jedynie te prace, które nie brały udziału w żadnym konkursie o tematyce górskiej. Oceni je jury w składzie Artur Rychlicki, Krzysztof Włodarczyk i Łukasz Cyrus.

Prace należy nadsyłać na adres: Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych IN-NI,  ul. Niedurnego 69, Ruda Śląska (z dopiskiem: Konkurs Fotografii Górskiej “Lawiny”). Uroczyste rozdanie nagród, wraz z przedstawieniem najlepszych i wyróżnionych prac odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma roczny kurs na warsztatach fotograficznych w Katowicach

Dodatkowych informacji udziela Tomasz Bartniczak, prezes RSIN In-nI (bartniol@interia.pl)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.