Tetenal European B/W Analogue Photography Competition 2014/2015

Konkurs-Tetenal-European-BW
Firma Tetenal zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Tetenal European B/W Analogue Photography Competition”. Można zgłaszać tylko czarno-białe powiększenia wykonane technika analogową, laureaci otrzymają czeki o łącznej wartości 5 000 euro. Nagrodą główną jest weekendowy pobyt w Hamburgu dla dwóch osób. Termin nadsyłania prac mija 31 marca 2015 roku.

W przeszłości Tetenal organizował różne konkursy fotograficzne. Warto wymienić np. Tetenal Fine Art Award w którym przyjmowano cz-b i barwne powiększenia. Ten konkurs jest inny – zdjęcia kolorowe zostaną odrzucone, nie należy też nadsyłać cz-b prac które pierwotnie zostały wykonane jako barwne. Fotografie zostaną ocenione w 5 kategoriach: portret, styl życia (reportaż), krajobraz, architektura, przyroda. Do zgłaszanych zdjęć trzeba posiadać prawa autorskie oraz zgodę uwidocznionych osób na publikację. Każdy uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich wynikające z nadesłania prac na konkurs.

Fotogramy w formacie 30×40 cm można zgłaszać w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i Polsce. Wcześniej należy zarejestrować się poprzez stronę http://since1847.tetenal.com/index.php?id=110. Po wypełnieniu formularza każdy otrzyma potwierdzenie które należy dołączyć do wysyłanych zdjęć. W jednym z czterech krajów zostanie wyłoniony jeden laureat w każdej z kategorii, a wśród nich główny europejski zwycięzca.

W Polsce prace będą przyjmowane w Katowicach (Tetenal Polska, Al. Roździeńskiego 188B, 40-203 Katowice, z dopiskiem: Tetenal B/W Classic Award).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.