Leśne fotografie 2014

Lesne-fotografie---konkurs
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie zaprasza do udziału w XIV edycji konkursu „Leśne fotografie”. Można nadsyłać zdjęcia pokazujące piękno leśnego pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków czy urok grzybobrania. Prace będą przyjmowane do 15 stycznia 2015 roku.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które wyłącznie w sposób amatorski zajmują się fotografią. W dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział już ponad 1800 osób. Rok temu pierwsze miejsce zdobył Ryszard Hałgas z Rzeszowa. Jego zdjęcie „Hibernatus II” poniżej.

Halgas-R_Hibernatus-II
Zwyczajowo nagrodą główną jest trzydniowy pobyt dla 2 osób na terenie jednego z bieszczadzkich nadleśnictw. Przewidziano również inne wyróżnienia ufundowane przez sponsorów i partnerów konkursu.

Każdy uczestnik może zgłosić trzy powiększenia w formacie 20 x 30 cm. Na odwrocie pracy powinno być umieszczone godło autora (pseudonim). Do zdjęć należy dołączyć kopertę opatrzona tym samym godłem (pseudonimem) zawierająca kartkę z danymi autora. Całość należy nadesłać na adres organizatora: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie, 38-400 Krosno, ul. Bieszczadzka 2 (z dopiskiem „Leśne fotografie 2014”). Rozstrzygnięcia konkursu dokona jury złożone z profesjonalnych fotografików do 31 stycznia 2015 roku. Prace zakwalifikowane przez jury prezentowane będą na wystawie w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej w lutym 2015 r.

Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 13/ 43 73 911 lub za pomocą poczty elektronicznej: e-mail: informacja@krosno.lasy.gov.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.