Cyberfoto 2015.

Cyberfoto-2015
Trwa Międzynarodowy Konkurs Cyfrowej Fotokreacji Cyberfoto 2015. Zdjęcia można zgłaszać do 25 marca 2015 roku, laureaci otrzymają dyplomy i następujące nagrody pieniężne: I miejsce – 2500 zł, II miejsce – 1500 zł, III miejsce – 800 zł.

Cyberfoto ma na celu prezentację możliwości kreacji obrazu fotograficznego poprzez zastosowanie komputera i współczesnych technik obrazowania. To już osiemnasta edycja tego przedsięwzięcia, należy spodziewac się, że w jury, wzorem lat ubiegłych, zasiądzie m.in. Krzysztof Jurecki, Jolanta Rycerska, Katarzyna Łata-Wrona i Małgorzata Dołowska. W zeszłym roku pierwsze miejsce zdobyła Marta Dąbrowska z Raciborza za cykl prac „Szablony” (jej zdjęcia poniżej). Autorka jest członkiem ZPAF, studiowała wzornictwo na ASP, fotografią zajmuje się od 2010 roku.

Dabrowska-M_szablony1 Dabrowska-M_szablony2
Na konkurs można zgłaszać jedynie wydruki lub powiększenia (odbitki) w minimalnym formacie 21×30 cm. Materiałem wyjściowym do przetworzeń cyfrowych jest tradycyjna fotografia, bądź fotografia wykonana metodą cyfrową. Prace można przesłać na adres: Regionalny Ośrodek Kultury ul. Ogińskiego 13a 42-200 Częstochowa (z dopiskiem „Cyberfoto 2015”). Każde zdjęcie musi być opisane tj. na odwrotnej stronie należy podać: imię i nazwisko (lub godło), oraz tytuł. Do prac należy dołączyć w zamkniętej kopercie wypełnioną kartę zgłoszenia. Udział w konkursie jest płaty i wynosi 50 zł, oprócz nagród głównych przewidziano trzy wyróżnienia po 400 zł.

Wystawa pokonkursowa zostanie otwarta 17 kwietnia 2015 roku. Wszelkich dodatkowych informacji na temat konkursu udziela komisarz Sławomir Jodłowski (tel. 34 324-46-51).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.