Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny

Bieszczadzki-Park-Narodowy
Trwa kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. „Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny”. Termin nadsyłania zdjęć upływa 10 marca 2015 roku, do wygrania jest sprzęt fotograficzny.

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i adresowany jest do wszystkich fotografujących , w trzech kategoriach wiekowych: 13-15 lat, 16-19 lat oraz od 20 roku życia wzwyż. Jest objęty patronatem ZPFP, Głównego Konserwatora Przyrody, oraz dwóch urzędów centralnych: Ministerstwa Środowiska, oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Konkurs-BPN-2015
W konkursie przewidziano następujące nagrody w każdej z trzech kategorii wiekowych: 1 miejsce – statyw i plecak fotograficzny, 2 miejsce – statyw fotograficzny, 3 miejsce – plecak fotograficzny. Każdy autor może przedstawić 4 prace. Mogą to być zdjęcia pojedyńcze lub lub zestawy skladające się z 3 fotografii. Każdy zestaw liczony jest jako jedna praca, ale jury zastrzega sobie prawo do wyboru pojedynczych zdjęć z zestawu. Prace należy zgłaszać w dwóch wersjach: powiększenia („odbitki”) w formacie min. 15 cm x 21 cm, oraz w wersji elektronicznej. Pliki cyfrowe musza być zapisane na płycie CD lub DVD w oryginalnej rozdzielczości w postaci JPG (bez kompresji) lub TIFF (optymalnie). Wielkość zdjęć powinna być wystarczająca do wykonania powiększeń na wystawę (rozdzielczość minimum 3000 pikseli po dłuższym boku). Zestawy zdjęć powinny znajdować się w odrębnych katalogach. Płyta CD/DVD musi być podpisana godłem autora, a każde zdjęcie w nazwie pliku cyfrowego musi zawierać godło i tytuł pracy. Zdjęcia papierowe muszą być na odwrocie opisane godłem autora, tytułem pracy i kategorią wiekową, a w przypadku zestawu również cyfrą oznaczającą kolejność zdjęcia w zestawie (najlepiej na trwale przytwierdzonej naklejce). Fotografie należy nadesłać na adres: Bieszczadzki Park Narodowy, Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny, ul. Bełska 7, 38-700 Ustrzyki Dolne.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Karta zgłoszenia (kliknij)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.