Digital Foto Video do kupienia!

DFV-logo
Upadła firma MMG Polska, syndyk masy upadłościowej, Marek Ziembiński będzie starał się sprzedać tytuł prasowy „Digital Foto Video”. Wniosek o przetarg zostanie zgłoszony za miesiąc.

Wydawnictwo MMG Polska to jedna z firm Wiesława Miguta. Wcześniej była Migut Media S.A, oficyna ta wydawała kiedyś miesięcznik poświęcony tematyce audio i wideo („AudioVideo”), biznesowi („Businessman.pl”), a także wnętrzarski („Villa”) i fotograficzny („Digital Foto Video”). Wszystkie zostały oddane w dzierżawę – „Businessman.pl” ukazywał się w spółce Enterprise Fifty Three, miesięcznik „AudioVideo” w Audio Projekt, a „Digital Foto Video” w Fplus. Wydawnictwo MMG Polska zajęło się obsługą przyjęć, turystyką, organizacją eventów, oraz planowaniem wesel. Widać, że ten model biznesowy nie zadziałał i ogłoszono upadłość.

W przetargu który odbedzie się na przełomie lutego i marca na kupno magazynu „Digital Foto Video” nie weźmie udziału jej obecny wydawca spółka FPlus. Nie jest ona w stanie stanąć do przetargu z powodu trudnej sytuacji finansowej. Z licznych „przygód” z wiosny 2014 roku firma wyszła poobijana, powoli rozkręca się jej nowy-stary (z nową nazwą) magazyn fotograficzny „Foto Plus”. Od października 2014 nie ukazuje sie „Digital Foto Video”.

Wygląda więc na to, że na rynku pojawi się ponownie „Digital Foto Video”, ale już w innej oficynie. I tak czytelnicy będą mieli do wyboru: nowy „Digital Foto Video” oraz stary-nowy „Foto-Plus”. Oprócz innych, „papierowych” magazynów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.