3. Krakow Photo Fringe 2015

Krakow-photo-fringe-2015
Rozpoczął się nabór na Krakow Photo Fringe 2015. W tym roku do uczestnictwa organizatorzy (Fundacja Lablab oraz Fundacja Sztuk Wizualnych) zapraszają nie tylko chętnych z Krakowa, ale także z całej Małopolski. Zgłoszenia można przesyłać do 29 marca.

Krakow Photo Fringe wystartuje 14 maja i potrwa miesiąc. Projekt jest równoległy do Miesiąca Fotografii w Krakowie. Nie jest to konkurencja, raczej demokratyczna platforma której celem jego promowanie ciekawych inicjatyw okołofotograficznych. A te są naprawdę interesujące: w zeszłym roku była prezentowana np. wystawa fotografii mobilnej, zdjęcia Bogusława Bachorczyka („Voyage, voyage”) który posługuje się metodą „found footage”, a dwa lata temu „6 metres avant Paris” Eustachego Kossowskiego, nagrodzone prace z konkursu fotograficznego „W Chinach i o Chinach” oraz fotografie Houriego Wonga („Znad rzeki”).  Organizatorzy czekają więc na propozycje wystaw, prezentacji, happeningów itp. związanych z fotografią. Zapewniają wsparcie logistycznie, promocję i doradztwo w sposobie realizacji wydarzeń.

Zgłoszenia będą przyjmowane na adres info@krakowfringe.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.