Archiwum cyfrowe DFV (Foto-Plus)

DFV-4-2015_1
Jest już dostępne wydanie kwietniowe czasopisma Foto Plus. Na razie czytelnicy mogą je pobrać w wersji elektronicznej. A w środku moc informacji, zwraca uwagę m.in. test Olympusa EM-5 Mark II, telekonwerterów, artykuł o granicach rozdzielczości i szczegółowości fotografii. Osoby chcące skompletowac swoje archiwum mogą też zakupić plytę DVD zawierajacą 80 wydań czasopisma z lat 2007-2015.

DIGITAL FOTO VIDEO ukazywał się na rynku przez wiele lat, ostatnio licencjodawca tytułu prasowego wystawił go do sprzedaży (kliknij info). Obecnie w kioskach i salonach prasowych można nabyć FOTO-PLUS. To ten sam magazyn, identyczny jest layout czasopisma, skład redakcji itp, Zmienił się natomiast wydawca, którym jest Print Studio Małgorzata Łuniewska (firma ta jest powiązana z zakładem poligraficznym Artdruk Andrzej  Łuniewski gdzie przez dłuższy okres czasu DFV był drukowany). Tak czy inaczej po tych wielkich zmianach ma być lepiej i sprawniej, czytelnicy mają otrzymywać magazyn regularnie.

DFV-4-2015_2
Wracajac do archiwum DFV – to naprawdę niezła kopalnia wiedzy o fotografii. Magazyn był największym czasopismem fotograficznym w Polsce (był, gdyż został zdeklasowany przez licencyjną Digital Camerę). Na płycie znajdziemy też kilka wydań specjalnych, w sumie zawiera ona ponad 2 tysiące artykułów i liczy ponad 10 tysięcy stron. Wszystko zapisane jest w formie PDF, pliki nie mają żadnych ograniczeń. Można je dowolnie dla własnego użytku kopiować i drukować.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.