Głębia Spojrzenia 2015

Glebia-spojrzenia
Trwa szósta edycja Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego „Głębia Spojrzenia”. Przedsięwzięcie to jest adresowane do tych, którzy potrafią dostrzec niezwykłych ludzi, miejsca i wydarzenia. Zdjęcia będą przyjmowane drogą elektroniczną do 17 kwietnia.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci, którzy nie zajmują się fotografią zawodowo. Myślą przewodnią tegorocznej edycji są słowa Destin Sparks: “Fotografia jest opowieścią, której nie potrafię wyrazić słowami”. Laureaci zostaną wybrani przez jury w składzie: Paweł Płaneta, Grzegorz Kosmala, Agnieszka Dwernicka, Mateusz Skwarczek, Krzysztof Groń, Bartłomiej Jurecki, Mateusz Mrozowski oraz Piotr Idem. Na razie nie wiadomo jakie są nagrody, ale zwycięzcy poprzednich lat mogli się między innymi pochwalić: publikacją nagrodzonych zdjęć w prasie, wernisażem w jednym z krakowskich klubów, nagrodami rzeczowymi, wakacyjnymi kursami fotograficznymi przygotowanymi przez Krakowską Szkołę Fotografii.

Zdjęcia będą oceniane w trzech kategoriach tematycznych: Z prędkością światła (fotografia newsowa), Subiektywnie w obiektywie (fotografia publicystyczna), Historie prawdziwe (minifotoreportaż – 3 fotografie). Fotografie oraz wypełnioną przez uczestnika Kartę Zgłoszeniową (wzór karty dostępny jest na stronie internetowej: http://www.glebiaspojrzenia.com.pl) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl.

Konkurs zakończy się uroczystym wernisażem w Krakowie i wręczeniem nagród. Rok temu swoje prace zgłosiło 111 studentów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.