AlterDIASTAR 2015 nadchodzi!

logo_alterDIASTAR_2
Między 30 czerwca a 5 lipca odbędą się kolejne 6. Ogólnopolskie Warsztaty Fotograficzne „alterDiastar” im. Andrzeja Zatorskiego. Ich celem jest doskonalenie warsztatu fotograficznego uczestników oraz umożliwienie im wymiany doświadczeń.

AlterDIASTAR jest najstarszą w Polsce imprezą fotograficzną o charakterze szkoleniowo-plenerowym. Kontynuje działalność sławnego „Diastaru” którego organizatorem był Zarząd RSTK w Starachowicach przy współudziale Starachowickiego Centrum Kultury. Obecnie alterDIASTAR odbywa się w różnych miastach, warto zwrócić uwagę, że uczestnictwo w nim jest znakomitą okazją do spotkania ludzi ogarniętych pasją fotografowania, wymiany doświadczeń i szerokiej dyskusji nt. fotografii i „ogólnie pojętego życia”. Warsztaty pozwalają też na rzetelną ocenę roli człowieka w procesie tworzenia dobrego zdjęcia.

logo_alterDIASTAR_1

Tym razen impreza odbędzie się w Lubinie, organizatorzy mogą zaoferować jedynie sześćdziesiat miejsc. Uczestnicy poznają region Legnicko – Głogowskiego Zagłębia Miedziowego oraz jego zabytki architektoniczne. Przewidziane jest m.in. fotografowanie w „Zakładzie Wzbogacania Rud”, oraz „Zanam-Legmet”, odbędą się trzy konkursy z nagrodami: „Portret ZWR” – „Zanam-Legmet- maszyny górnicze” oraz „Zabytki Powiatu Lubińskiego” (Legnica, Polkowice, Lubin).

Centrum szkoleniowe zostanie ulokowane w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie, tam będą odbywały się spotkania, pokazy, przeglądy, rozpoczęcie oraz zakończenie warsztatów. Wieczorami przewidziane sa projekcje slajdów, dyskusje i inne atrakcje. Organizatorzy mogą zaoferować niedrogie noclegi w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym. Osoby które są zainteresowane udziałem w szkoleniu mogą zgłosią swój udział pocztą tradycyjną lub elektroniczną do 31 maja 2015 r (nowy termin)

Wszelkich informacji udziela:Kierownik warsztatów Jerzy Kosiński, tel. 601-75-75-52, e-mail: j.kosinski@vp.pl lub j.kosinski@kghm.pl

Zobacz poprzednią imprezę (kliknij).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.