Takie jest życie, taki jest świat 2015 – kolejna edycja konkursu

Konkurs-Karlino-2015
Karliński Ośrodek Kultury po raz dziewiąty organizuje Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ”Takie jest życie, taki jest świat”. Pula nagród wynosi 2000 złotych, termin nadsyłania prac mija 30 kwietnia.

Konkurs jest kontynuacją poprzedniego, trwającego 14 lat, cyklu „Cztery Pory Roku”. Rok temu zgłoszono 310 zdjęć 45 autorów. Pierwsze miejsce zdobył Grzegorz Piaskowski, na wystawę zakwalifikowano 76 prac.

Teraz mamy kolejną edycję konkursu. W przedsięwzięciu tym mogą wziąć udział wszyscy fotografujący – profesjonaliści i amatorzy bez ograniczenia wiekowego. Organizator nie pobiera żadnych opłat, każdy może nadesłać do 10 prac wykonanych dowolną techniką w formacie nie mniejszyniż 20 x 30 cm. Zestawy zdjęciowe będą traktowane jako jedna praca pod warunkiem ich wyraźnego oznaczenia. Należy również dodatkowo dołączyć zdjęcia w postaci cyfrowej (pliki JPG, bmp lub tif na płycie CD lub DVD). Jest to niezbędne do wykonania folderu wystawy oraz do promocji konkursu.

Każda praca powinna być na odwrocie opisana: tytuł, imię i nazwisko autora, dokładny adres, kontakt. Prace należy nadesłać w sztywnych opakowaniach na adres organizatora: Karliński Ośrodek Kultury ul. Parkowa 1 78-230 Karlino.

Na początku maja organizatorzy powołają jury, które zadecyduje o zakwalifikowaniu prac do konkursu i na wystawę, oraz o przyznaniu nagród. Dodatkowe informacje udzielane są tel/fax (+48) 94 3117784, e-mail: kokkarlino@op.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.