Miasto zwierząt. Konkurs CK Zamek i PTOP Salamandra

Konkurs-Miasto-zwierzat
Centrum Kultury Zamek w Poznaniu oraz Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody„Salamandra” zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Miasto zwierząt”. Zdjęcia można nadsyłać do 22 czerwca, laureaci otrzymają karnety wstępu na koncerty, spektakle, wystawy i projekcje organizowane przez CK Zamek.

Konkurs odbywa się po raz pierwszy, organizatorzy oczekują prac pokazujących  dziko żyjace zwierzęta w stolicy Wielkopolski. Wyniki ogłoszone zostaną na początku września 2015 r, wszystkie nagrodzone i wyróżnione fotografie wyeksponowane zostaną na wystawie „Miasto zwierząt”. Można zgłaszać wyłącznie zdjęcia cyfrowe, muszą one spełniać pewne wymagania: format TIF, JPG (kolory w standardzie sRGB), rozmiar powinien być możliwie duży, jednak plik z pojedynczym zdjęciem nie powinien być większy niż 12 MB. Do prac dołączyć należy wypełniony formularz zawierający następujące dane: tytuły prac przyporządkowane do nazw plików, imię i nazwisko autora, jego dokładny adres pocztowy, adres e-mail i nr telefonu. Pliki ze zdjęciami należy oznaczyć (nazwać) w następujący sposób: Nazwisko_Imię-tytuł_zdjęcia (bez polskich liter). Każdy może przysłać maksymalnie trzy fotografie drogą elekteroniczną (konkursfoto@ckzamek.pl, wpisując w tytule maila swoje imię i nazwisko) lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Kultury Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, 61-809 Poznań (z dopiskiem na kopercie „Konkurs fotograficzny Miasto zwierząt”).

Na koniec pewna uwaga. Zwyczajowo, zgłaszane zdjęcia mogą posłużyć do promocji konkursu. Przyjęło się że w tym celu każdy uczestnik udziela organizatorowi licencji na wykorzystanie w tym celu swoich prac. W regulaminie jest jednak niepokojący zapis mówiący o tym, że „Licencja obejmuje uprawnienie do udzielania dalszych licencji”.

Formularz zgłoszeniowy (kliknij).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.