Epson SureColor SC-P600 w Katowiach. Od zdjęcia do wydruku

Epson_SC-P600_1
Firma Epson współorganizuje jednodniowe warsztaty i zaprasza na szkolenie wszystkich fotografów i pasjonatów nowoczesnych technologii przetwarzania obrazu i druku. Impreza odbędzie się za tydzień w salonie Foto Plus w Katowicach.

Do dyspozycji gości będzie drukarka pigmentowa Epson SC-P600 a także studio, modelka, oświetlenie ciągłe i błyskowe, zaawansowany system do kalibracji kolorów X-rite, monitor graficzny NEC i oprogramowanie narzędziowe. Uczestnicy będą więc mieli możność wcześniejszej kalibracji urządzeń, samodzielnego wykonania zdjęcia i poprawnego wydrukowanie. Impreza jest bezpłatna i nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Epson_SC-P600_2
Warto zaznaczyć, że pokazywana w Katowicach drukarka SureColor SC-P600 nie jest nowym urządzeniem. Premiera odbyła się przed Photokiną 2014, obecnie jest już dostępny model Epson SureColor SC-P800 drukujący w formacie A2. „Sześćsetka” została wyposażona w zestaw dziewięciu atramentów pigmentowych Epson UltraChrome HD z technologią Vivid Magenta. Jest możliwość uzyskania zdjęć w formacie A3+, a dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej i obsłudze aplikacji AirPrint oraz Google Cloud Print drukarka może być obsługiwana bezpośrednio przy pomocy urządzeń mobilnych.

Termin: 29.04.2015, godz. 12-18, Foto-Plus, ul. Warszawska 36, Katowice.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.