Epson SureColor SC-F9200 też dla fotografów

Epson-SC-9200_1
Dziś w Kolonii ruszają targi Fespa 2015 – największe w Europie wydarzenie dla branży drukarskiej. Z tej okazji odbyła się m.in. premiera nowej drukarki wielkoformatowej Epsona o symbolu SureColor SC-F9200. Prace wykonywane za pomoca tego urządzenia mogą być pewnym uzupełnieniem oferty zakładu fotograficznego.

Pokazana drukarka sublimacyjna, która jest następcą modelu SureColor SC-F7100, pozwala na nanoszenie zdjęć na odzież, tkaniny, można też tworzyć nadruki na miękkich szyldach. Dzięki zastosowaniu technologii PrecisionCore firmy Epson i dwóch głowic TFP tekstylia są szybko pokrywane  drukiem o żywych, wyraźnych kolorach. Ponadto czarny atrament HDK o dużej gęstości tworzy głębokie, neutralne czernie i mocne cienie.

Epson-SC-9200_3
Dwa wydajne systemy zasilania w atrament zapewniają dłuższe, nieprzerwane drukowanie i krótsze odstępy między wymianą atramentów. Duży stół grzewczy i dodatkowa suszarka sprawiają, że drukowanie z roli na role jest precyzyjne i odbywa się bez konieczności oczekiwania na wyschnięcie wydruków.

Szybkość wydruku wynosi ok. 97 m2/h (w trybie roboczym, 56 m2/godz. w trybie produkcyjnym i 27 m2/godz. w trybie wysokiej jakości). Zaletą urządznia jest mozliwość wydruków na wielu różnych rodzajach papieru sublimacyjnego o szerokości nawet 1625 mm.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s