Kieleckie Inaczej 2015. Trwa kolejna edycja konkursu

kieleckie-inaczej_2
Do 14 września można zgłaszać zdjęcia na kolejną edycję konkursu „Kieleckie Inaczej”. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących bez ograniczeń wiekowych, udział w nim jest bezpłatny.

Organizatorem całej akcji jest Fundacja Kultury Wici, przewiduje ona nagrody rzeczowe, ewentualne nagrody specjalne i nagrodę publiczności w internetowym głosowaniu na facebookowej stronie https://www.facebook.com/KieleckieInaczej. Nadesłane prace powinny być wykonane w ostatnich trzech latach, będą przyjmowane zdjęcia wykonane w dowolnej technice fotograficznej. Muszą to być wydruki lub powiększenia w formacie 20×30 cm (maksymalnie 100×70 cm). Do prac należy załączyć ich wersję elektroniczną (na płycie CD). Każdy może przesłać maksymalnie trzy prace, zestaw będzie traktowany jako jedno zgłoszenie. Ilość zdjęć w zestawie nie może przekraczać 3 fotogramów.

Organizator nie przewidział wgrywania fotografii poprzez specjalna stronę, tak więc trzeba je przesłać pocztą analogową lub dostarczyć osobiście. Na odwrocie zdjęcia powinno znajdować się godło autora oraz podstawowe informacje o zdjęciu – tytuł oraz miejsce wykonania (jeżeli da się sprecyzować). Należy także zaznaczyć kierunek (górę) zdjęcia oraz numer, jeśli zdjęcie należy do zestawu. Do prac powinna być dołączona zaklejona koperta z tym samym godłem i wypełnioną kartą zgłoszenia.

adres dostarczenia: Baza Zbożowa, ul. Zbożowa 4, 25-416 Kielce, dopisek „Kieleckie Inaczej”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.