Konkurs National Geographic Traveler 2015

National-Geografic-Traveler
Do końca miesiąca można zgłaszać zdjęcia na 27. edycję konkursu National Geographic Traveler. Nagrodą jest m.in. udział w ośmiodniowej wyprawie na Kostarykę i Kanał Panamski i publikacja prac w „National Geographic Traveler”. Termin przyjmowania prac mija 30 czerwca 2015 roku.

W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, każda może nadesłać dowolną liczbę fotografii. Zdjęcia oceniane będą w czterech kategoriach: portrety z podróży, krajobrazy, klimat miejsca i spontaniczny moment. Zdobywca drugiego miejsca weźmie udział w sześciodniowej wyprawie do Parku Yellowstone, a trzeciego popłynie w rejs na pokładzie Schooner American Eagle and Heritage.

Korosec-M_NGTPC_2014
Opłata za udział w konkursie wynosi 15 dolarów. Można zgłaszać tylko zdjęcia cyfrowe poprzez stronę http://travel.nationalgeographic.com/photo-contest-2015/enter po uprzedniej rejestracji. Należy przy tym podać imię i nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail. Zdjęcia nie muszą być wykonane za pomocą aparatu cyfrowego, skany negatywów, diapozytywów są dopuszczalne. Fotografie powinny spełniać nast. warunki techniczne: format JPG, kolory w standardzie RGB, minimalna długość boku to 1600 pikseli. Prace na których widnieją znaki wodne, napisy i daty będą odrzucane.

Powyżej zdjęcie „The Independence Day” które w poprzedniej edycji konkursu w kategorii Outdoor Scenes zdobyło pierwsze miejsce. Zostało ono wykonane w maju 2013 roku w tzw. Alei Tornad, autorem fotografii jest Marko Korošec.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s