GoPro Hero 4 Session za 400 USD

GoPro-Hero-4-Session_1
Za parę dni w USA trafi do sprzedaży nowa kamera GoPro HERO 4 Session. To kolejna, po Hero+ LCD nowość na rynku, urządzenie przypomina sześcian i jest o 50% mniejsze i 40% lżejsze niż HERO4 Black lub Silver. Pozwala na nagrywanie filmów do głębokości 10 metrów bez konieczności korzystania z dodatkowej obudowy.

Kamera jest adresowana do miłośników silnych wrażeń którzy poszukują małych i lekkich rejestratorów swoich wyczynów. Obsługa została maksymalnie uproszczona, urządzenie posiada jeden przycisk włączenia zasilania oraz odpowiedzialny za rozpoczęcie nagrywania lub spust migawki. Do tego dochodzi moduł WiFi i Bluetooth umożliwiający komunikację zewnętrzną. Ustawienie parametrów np. rozdzielczości nagrywania jest skomplikowane gdyż będzie potrzebny opcjonalnie pilot lub smartfon z oprogramowaniem.

GoPro-Hero-4-Session_2
Filmy są nagrywane z prędkością 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1920×1080 (Full HD) oraz z prędkością 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 1920 x 1440 (Ultra Wide Full HD). Brak jest 4K oraz 2.7K, ale za to jest dostępny tryb Protune. Zdjęcia można wykonywać w rozdzielczości 8 mln. pikseli w kilku trybach: pojedynczym, ciągłym, oraz poklatkowo. Podwójny mikrofon (z przodu i z tyłu) został zaopatrzony w filtr antywiatrowy. Baterie są niewymienne i w pełni naładowane starczają na około dwie godziny rejestracji.

GoPro-Hero-4-Session_3
Kamera jest kompatybilna z obecnymi akcesoriami firmy GoPro, w Polsce jej cena wyniesie 1749 zł.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.